Evlilik Büyüsü – Evlenme Büyüsü – MEDYUM MUHABBET HOCA

Bağlama Büyüleri

BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Bağlama Büyüsü, ilişkilerinde yaşanan problemlerin çözümü amacıyla yapılan manevi çalışmalara verilen genel isimdir. Karı- koca arasında yaşanan sorunlar, bir süre sonra değişen sevgilinin, ilgisiz eş veya nişanlının, çevresindeki insanların etkisinden uzak durup tamamen size bağlanması ve ilişkinin istenilen şekilde devamını sağlamak niyetiyle yapılır.

VEFK adı verilen çalışmalar yardımıyla etkili sonuçlar veren bu yöntem, aslında genel anlamda bir büyü değildir. Vefk’ten kaynaklanan enerji ile birleşen tesirli bir dua biçimidir. Vefk adı verilen tılsımla yapılan çalışmalar gerçekte büyü olmamasına rağmen, toplumdaki adı “BÜYÜ” olarak yerleşmiştir.

Günümüz toplumunun getirdiği sosyal serbestlik ilişkilere ciddi anlamda zararlar vermektedir. Gelişen teknolojiye ayak uydurmayan ahlak anlayışı en çok ilişkileri yıpratmaktadır. Eşiniz veya sevdiğiniz kişi bir anda başkasıyla birlikte olabilir, sizden uzaklaşabilir, sizi aldatabilir veya ilişkinin gereklerini yerine getirmemesinden dolayı beraberliğiniz kopma noktasına gelmiş olabilir.

Temelinde, yaşanan sorunların çözümü veya kopma noktasına gelmiş bir ilişkinin toparlanması ve eski günlere yeniden dönülebilmesi amacıyla yapılan bağlama vefki veya bağlama tılsımı çalışmasının dini olarak bir sakıncası yoktur. Niyet güzeldir, İnşaallah sonuç da güzel olacaktır.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ ;

EŞİ BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Evli olan çiftlerin eşini tamamen ihmal ederek, anne – babasına olan abartılmış ilgi, arkadaş veya iş çevresine olan aşırı yakınlığı nedeniyle eşine zaman ayırmaması sonucu eşine soğuk ve uzak davranması halinde eşinizin size tamamen bağlanması ve sizi ihmal etmemesi amacıyla yapılan vefk çalışmasıdır. Bu çalışmanın sonucunda eşiniz size tamamen bağlanacak ve sonrasında sizi ihmal edecek bir davranış göstermeyecektir.

SEVGİLİ BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Sevgililer arasında adı konulmamış anlaşmazlıklar, sürekli gerginlik ve tartışmalar yaşanıyorsa, sevgilinizin size duyduğu aşk ve sevgi hislerinin kuvvetlenmesine yönelik olarak yapılan çalışmalardır. Sevgiliyi bağlama olarak adlandırılan bu çalışmanın sonucunda sevgiliniz size son derece bağlı, sevgi ve saygılı olacak aynı zamanda da tavır ve davranışlarıyla sizi kırmadan, incitmeden ilişkinizi devam ettirecektir. Sevgili, sözlü ve nişanlınızın sizden soğuduğunu hissetmeniz halinde en çok tercih edilen bu yöntemi uygulamak ilişkinizdeki sorunu çözecektir.

UZAKTAN BAĞLAMA BÜYÜSÜ

İlişkilerde sevdiğiniz kişi veya eşiniz şartlar gereği her zaman yanınızda olmayabilir. Sizden uzak olması halinde yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırmak adına bulunduğu yerde de size olan aşk, sevgi hislerinin oluşması ve tamamen bağlı kalması amacıyla bağlama vefki yapılabilir. Vefk’in etki etmesi için kişinin yakında veya uzakta olması önemli değildir. Vefk’in etkisi kişi nerede olursa olsun kendini gösterir ve size olan hislerini sürekli zirvede tutar.

KENDİNE BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Bir kişinin sizden ayrılmamasını, yalnızca sizle birlikte iken kendini iyi hissetmesini, sizden başka hiç kimseyle ilgilenmemesini ve siz olmadan yapamamasını sağlamak amacıyla yapılan bir vefk çalışmasıdır. Bu çalışma iş hayatında en çok tercih edilen yöntem olarak ön plana çıkmaktadır. Kaybetmek istemediğiniz bir kişinin devamlı sizle çalışması için yapılan en etkili vefk yöntemidir.

KOCA BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Genellikle ailelerde erkeklerin işleri gereği sürekli dışarıda olması, kadının ise evde ev işleri ve çocukların bakımı ile ilgilenmesi sonucu evlilik bir süre sonra monotonlaşır ve eşler arasında ilişkiler bozulmaya başlar. Kadının evde aradığı tek şey eşi ve ailesiyle huzurlu olmaktır. Erkek bu huzuru dışarıda ararsa, karısına gereken ilgi ve yakınlığı gösteremez ve evlilik sarsılmaya başlar. Karı – Koca arasında yaşanan bu sorunun tamamen sona ermesi ve kocanızın size olan hislerinin (aşk- sevgi, ilgi, cinsellik vb.) sadece size olması için yapılan vefkler sorunlarınıza çözüm getiren en etkili çalışmalardır.

ERKEKLİK BAĞLAMA BÜYÜSÜ

1- “Erkekliği Bağlama Büyüsü” olarak bilinen bu yöntem, her türlü uyarılara rağmen ısrarla eşini, sevgilisini aldatan ve sürekli başka kadınlarla birlikte olan eşin, cinsel yönden arzu duymasını, fonksiyonunu engellemek amacıyla yapılır. Erkek, sadece eşi ve sevgilisiyle cinsel birliktelik yaşayabilir. Eşini aldatmak istediğinde erkeklik hisleri uyanmaz ve başarısız olur. Bayanların eşleri tarafından aldatılmaması için yaptırdığı en etkili yöntemdir.

2- “Cinselliği Bağlama Büyüsü” olarak adlandırılan bu yöntem ise tamamen farklı bir anlam taşır. Geçmişte çiftlerin birine yapılmış olan büyü kişinin cinsel fonksiyonlarını tamamen bağlar ve kişi birlikte olduğu kişiyle cinsel birliktelik yaşayamaz. İlişkiyi çekemeyen veya benden başkasıyla birlikte olmasın düşüncesiyle yapılan bu büyü bozulmadan, eşler cinsel yönden birlikte olamazlar. Aşırı bir soğukluk ve temas anında anormal tepkiler verebilirler. Erkek ve kadında çok sık rastlanan bu büyü bozulmadığı takdirde ilişkilerin kopmasına neden olur.

İKİ KİŞİYİ BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Burada bahsedilen iki kişi sevgili veya eş değildir. Gelin-kayınvalide, kardeşler, Anne-Baba ve çocukları, arkadaşlar, vb. kişilerin birbirlerine çok yakın olmaları, birbirlerinden gizli saklı bir şeyinin olmaması ve aralarında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan vefk çalışmalarıdır. İki kişiden biri olmadan karar vermez, kendini yarım ve eksik hisseder. İyi geçinirler.

EVE BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Eşlerden birinin, evi dışındaki hayatından daha çok zevk alması ve eşine zaman ayırmaması sonucu ortaya çıkan problemlerin çözümü amacıyla yapılan bir çalışmadır. Kocam eve bağlansın, eşim eve bağlansın düşüncesindeki bayanların tercih ettiği bir yöntemdir. Kişi evinde olmaktan huzur duyar, zamanını evinde eşiyle yaşar, evinden olmaktan keyif alır duruma gelir.

GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Sevdiğiniz kişi veya eşiniz beraberliğinizi devam ettirmesine rağmen, karşı cinse olan ilgisini engelleyemiyor, çevresinde kendisiyle ilgilenenleri arayan bir tavır ve davranış sergiliyor ve bu durum sizi rahatsız ediyorsa, gözünün sizden başkasını görmemesi, sizden başkasına bakmaması ve tüm sevgisini, ilgisini sizle paylaşıp, diğer kişilerden etkilenmemesi amacıyla hazırlanan göz bağlama vefkleri sizi istediğiniz sonuca götürecek kadar etkilidir.

DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Dil bağlama veya çene bağlama olarak bilinen bu yöntem, kişilerin eşlerine, anne – babasına, ailesine vs. küfür ve hakaret dolu sözleri söylememesi kalp kırmaması veya ikna edilmek istenen bir konuya itiraz etmemesi için yapılır. Diğer taraftan, sürekli konuşup, olaylara müdahale ederek huzur bozan (gelin, kayınvalide, görümce vb.) kişilerin bu huyundan vazgeçip müdahale etmemesi ve işlerine karışmaması için yapılır. Bu çalışma, kişinin tamamen konuşmaması için değil, gereksiz ve huzur bozan ifadelerden uzak durması amacıyla yapılabilir. Amaç zarar vermek değil, olması gereken hale getirmektir.

KISMET BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Evlenme konusunda sorunlar yaşayan, ilişkileri yarıda kalan, aniden ve sebepsiz bir şekilde terkedilen kişilerin yaşadığı bir problem olan kısmet bağlılığı, kişinin karşı cinse negatif görünmesine neden olur. Bu tür durumlarda ya hiç evlilikle ilgili talip çıkmaz ya da başladıktan bir süre sonra her şeyden vazgeçilir. Bu durum kişinin yıldız düşüklüğünden kaynaklanır. Sorun düzeltilmezse kişiye evlenme teklifi veya karşı cinsin ilgisi olmayacaktır.

NASİP BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Toplum veya iş hayatında tüm çabalara rağmen yol alamama, ilerleyememe veya işlerin tamamen kaybedilmesi sorunudur. Sizin ilerlemenizi çekemeyen, kıskançlık, kin ve haset duyguları içerisinde olan kişiler, sizin önünüze engeller koyarak ilerlemenizi durdururlar. İş hayatı ve toplumda sizden daha yetersiz kişiler ilerleme kaydeder, ancak siz negatif olduğunuz için hiç bir zaman tercih edilmezsiniz, doğru yaptıklarınız bile yanlış anlaşılır. Nasip kapalılığı olarak da adlandırılan bu büyü bozulmadığı zaman sonucu belli olan bir çöküş göz göre göre yaklaşır.

SADAKAT BÜYÜSÜ

Eşlerden birinin, eşinin geçmişte yaşamış olduğu bir ilişkisinin veya gelecekte yaşanmasından endişelendiği bir ilişkinin hiç bir şekilde canlanmaması ve eşinin sevgisini, ilgisini ve tüm yakınlığını ömür boyunca kendisine vermesi amacıyla yapılan bir tılsımdır. Eşlerin ömür boyunca birbirlerine sadık kalması, aldatma-aldatılma sorununun önüne geçilmesi için çok tercih edilir.

EN ETKİLİ BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Bağlama büyüsünün en etkili veya çok güçlü olması gibi bir durum sözkonusu değildir. En etkili bağlama büyüsü, vefk adı verilen tılsımla yapılır. Burada önemli olan vefk’in doğru olarak yapılıp yapılmadığıdır. Eğer vefk doğru olarak yapılmamışsa adı ne olursa olsun sonuç almak imkansızdır. Bağlama vefkinin etkili olabilmesi için öncelikle kişilerin doğru bilgilerine ihtiyaç vardır. Burada en önemli çıkış noktası bu bilgilerdir. Elbette kişilerin yaratılış özellikleri de sonuca etki edebilir, ancak; her ne olursa olsun kişinin bu çalışmadan etkilenmemesi mümkün değildir.

Kişinin uzakta veya yakında olması, ayrılmış olmanız, sizi sevmediğini söylemiş olması gibi bahaneler engel değildir. Doğru bilgi ve yöntemle hazırlanan bir vefk sizi istediğiniz sonuca götürecektir. Vefk veya bağlama büyüsü herkes tarafından yapılabilecek bir çalışma değildir. Konu hakkında yeterlilik, bilgi ve tecrübe gerektirir. Kulaktan dolma eksik bilgilerle her canı isteyenin yapabileceği sıradan çalışmalar değildir. Samimi bir yaklaşım içerisinde olduğunuz sürece vefk dışında yapılan hiç bir yöntemden (kaşık, kilit, canbar, nohut, vs.) sonuç alınmadığı açıktır.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ ETKİSİNİ NE ZAMAN GÖSTERİR

Sizlere ait bilgilerden yola çıkılarak Esma-ül Hüsna’lar ve Ayet-i Kerimeler’le güçlendirilen vefki üzerinizde taşımaya başladığınız andan itibaren vefk’in oluşturduğu enerji yayılmaya başlar,sizlere ait gün ve saatlerde okuyacağınız dualarla sizin bu konuya olan isteğiniz teyid edilir ve sevdiğiniz kişi ilişkinizi gözden geçirir, tercihinin doğru olup-olmadığı hakkında düşünmeye başlar, daha sonra gerçekten haksızlık yaptığı ve ihmal ettiği düşüncesine sahip olur, en son dönemde ise bir an önce sizinle birlikte olup hoş zamanlar geçirme isteğine kapılır ki, bu karşı çıkılması zor bir duygu halini alır.

Bağlama büyüsü yaptıranlar ve sonuç alamayanlarla yaptığımız görüşmelerde kendilerine verilen bilgilerin büyük bir kısmının yanlış olduğu anlaşılmaktadır. Vefk’in kesin bir etki süresi yoktur. Şu zamandan sonra etki eder, şu zamandan sonra etki etmez demek imkansızdır. Sonuçla ilgili kesin süre verenlere de rastlanmaktadır. Elbette geleceği bilmek mümkün değildir ve geleceği Allah’tan başkası bilemez. Bu tür kesin süre verenlere lütfen itibar etmeyiniz.

Bağlama büyüsü etkisini görebilmek için ortalama sürelerden bahsedilebilir. Ancak; bu süre kesinlik vermez, ortalama süreden çok önce sonuç alınan çalışmalar olduğu gibi ortalama sürenin üzerinde de sonuç veren çalışmalar olabilir. Önemli olan burada sabırlı, ısrarlı ve samimi olmaktır.

Bağlama vefki kendi başına sonuç vermez. Burada dikkat edilmesi gereken önemli konu, beraberlik sağlamaya çalıştığınız kişiye olan tavır ve davranışlarınızda sizin de son derece dikkatli, titiz ve seçici davranmanızdır. Uygulamanın başarıya ulaşması öncelikle Cenab-ı Hakk’ın iznine, sonrasında bizlerin gayreti, sizlerin inancına bağlıdır. Burada emek vermesi gereken sadece biz değil, aslen bizden sonra sizlerin de emek vermesidir.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Size veya sevdiğiniz kişiye yapılan bir bağlama büyüsü ilişkinizin tamamen bitmesine, birbirinizden soğumanıza ve emeklerinizin yok olmasına neden olabilir. Eşiniz veya sevgilinize başkası tarafından yapılmış bağlama büyüsünün varlığından şüpheleniyorsanız, kendinizde daha önceden olmayan bir his, etkilenme gözlemliyorsanız veya kendinizi normal hissetmiyorsanız bu konudaki desteğimizden yararlanmalısınız. Büyü bozma, son derece özel bilgi, birikim ve uzmanlık gerektiren bir çalışmadır. Çevrenizden duyduğunuz yöntemlerle asla büyü bozmaya çalışmayınız, siz veya sevdiğiniz kişi zarar görebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

-Eşimin ilgi duyduğu bir kadın var !

-Eşiniz kadına mı düşkün, baştan mı çıkarıldı !

-Eşiniz sizin kötü bir eş olduğunuzu mu düşünüyor !

-Size ve ailenize yeteri kadar zaman ayırmıyormu ?

-İşini bahane gösterip sabahlara kadar eve uğramıyormu ?

-Dışarıda güler yüzlü olan eşiniz kapıdan girince yüzü gülmüyormu ?

-Evinizi ihmal etmiyor ama aklı başka yerde, ne sizi ne de çocukları görmüyormu ?

-Güzel bir evliliğimiz vardı. Bunu neden yaptı, ben ne yapmalıyım ? diyorsanız

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin … DOĞRU ADRESTESİNİZ …

nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher air max tn pas cher air max tn pas cher air max tn pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet